قیمت هاون برنجی کوچک

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید اینترنتی هاون برنجیتولیدی هاون برنجیمشخصات هاون برنجیانواع هاون برنجیهاون سنتیقیمت هاون برنجی قدیمیقیمت هاون برنجی بزرگهاون سنگیخرید اینترنتی لوازم آشپزخانهبسته بندی خشکبار
قیمت هاون برنجی کوچک

قیمت هاون برنجی کوچک چقدر است؟ قیمت هاون برنجی کوچک تحت تاثیر نوسانات ارز در بازار تغییر می کند و تنها می توانید قیمت روز را از فروشنده بگیرید.

خرید اینترنتی هاون برنجی

یکی از راحت ترین راه برای اطلاع از قیمت هاون برنجی کوچک که امروزه در دسترس همگان قرار دارد اینترنت است و هر کس از هر نقطه ی کشور می تواند از قیمت هاون برنجی اطلاع داشته باشد یا خرید را به صورت آنلاین در کمترین زمان انجام دهد.

عکس های زیر نمونه هاون های خریداری شده توسط مشتریان است که برای ما عکس ارسال کرده اند.

 

قیمت هاون برنجی کوچک

تولیدی هاون برنجی

تولیدی هاون برنجی انواع مختلفی از هاون برنجی را تولید و هر کدام برای مصارف خاصی به کار می رود و یکی از بیشترین کاربردی که دارد برای سابیدن زعفران مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر زعفران نیز برای سایر ادویه ها مانند هل و خرد کردن دمنوش ها یا نیز به کار می رود.

[su_animate]پیشنهاد می کنیم مقاله فروش ظرف خاتم زعفران برای اطلاعات بیشتر، مطالعه بفرمایید.[/su_animate]

تولیدی هاون به گونه ای نیست که هر فردی بتواند آن را به تنهایی به دوش بکشد شروع به تولید کند بلکه نیازمند به تجهیزات خاص خود را دارد. خرید از تولیدی تنها به صورت عمده امکانپذیر است و فروش عمده را به  عهده مراکز پخش گذاشته اند.

فروشگاهها و شرکت های زعفران بیشترین درخواست کنندگان هاون زعفران هستند که به طور تکی یا عمده خرید می کنند. شرکت های زعفران هاون برنجی را برای پک های کادویی نیز خریداری می کنند.

بسیاری از شرکت ها پک های کادویی زعفران را برای صادرات به خارج از کشور ارسال می کنند لذا آنها از هاون های برنجی قدیمی جهت اعتبار بخشیدن به اصالت ایران استفاده می کنند.

در پک های کادویی هاون دار برای هدیه دادن در داخل پک زعفران در کنار ظرف بسته بندی زعفران یک عدد هاون هم برای زیبایی بیشتر و رضایت بهتر جهت راحت کردن کار و سریع سابیدن زعفران قرار می دهند. که این دو در کنار یکدیگر بسیار زیبا و جذاب است. بسته به نظر مشتریان می توان از هاون برنجی یا سنگی در داخل پک های زعفران استفاده نمود. اما پیشنهاد می شود از زیباترین و با کیفیت ترین هاون یعنی همان مدل برنجی استفاده شود.

قیمت هاون برنجی کوچک

هاون برنجی انواع بسیار مختلف و متنوعی دارد و خریدار باید در هنگام خرید هاون برنجی سایز و مدل آن را مد نظر داشته باشد.

[su_animate]پیشنهاد می کنیم مقاله خرید جعبه کادویی ارزان زعفران برای اطلاعات بیشتر، مطالعه بفرمایید.[/su_animate]

یکی از معتبر ترین و بزرگترین واحد تولیدی ظروف زعفران ثمین پک است که جهت راحتی تمامی همکاران در سراسر کشور به این فکر افتاد تمامی مدل های هاون را تولید و در یک مکان به صورت مستقیم بدون واسطه به فروش برساند که هم اکنون بسیار موفق می باشد و مشغول به فعالیت است.

قیمت هاون برنجی کوچک

مشخصات هاون برنجی

هاون برنجی همانگونه که از نام آن پیداست از فلزی با نام برنج ساخته می شود و دارای دسته ای فلزی از همان جنس برنج می باشد.

دسته هاون جهت کوبیدن زعفران، له کردن و پودر کردن هر گونه ادویه ای دیگر مورد استفاده قرار میگیرد. سایز دسته هاون با توجه به بزرگی یا کوچکی خود هاونگ تغییر می کند.

قیمت هاون برنجی کوچک

انواع هاون برنجی

 • هاون برنجی نقلی
 • هاون برنجی کوچک
 • هاون برنجی متوسط
 • هاون برنجی بزرگ
 • هاون جامی
 • هاون سنتی

و…

هاون نقلی همانگونه که در عکس قابل مشاهده است کوچک ترین سایز هاون نیز می باشد و بیشتر جنبه تزیینی و کادویی نیز دارد از سایز نقلی بیشتر در داخل پک های کادویی نیزجهت زیبایی بیشتر پک استفاده می کنند.

هاون برنجی کوچک یک درجه از هاون نقلی بزرگتر می باشد و به همین ترتیب هاون متوسط نیز از هاون برنجی کوچک بزرگ تر می باشد و می تواند حجم متوسطی را در داخل خود جای دهد.

هاون برنجی بزرگ نیز بزرگترین سایز هاون ها محسوب می شود و به علت بزرگی آن کارایی آن هم نیز چندین برابر می باشد.

انواع هاون جامی برنجی

هاون برنجی بسیار پر کاربرد است که در آشپزخانه ی هر ایرانی نیز پیدا می شود. استفاده از آن بسیار ساده و کار آمد است و یکی از دلایلی که الان مانند قدیم بسیار پر طرفدار است این است که نیازی به سر و هم کردن اجزای مختلف و قطعات حساس ندارد و از همه مهم تر شستشوی آن بسیار ساده و راحت است و در هنگام استفاده نیاز به اتصال برق هم ندارد.

کلیه هاون های برنجی به دلیل جنسی که دارد بسیار محکم و مقاوم می باشند و تحت هیچ شرایطی مشکلی برای آن پیش نمی آید.

چنانچه به دنبال هاون فلزی با شکل و فرم جذابتری هستید می توانید از هاون جامی شکل استفاده کنید. هاون جامی متوسط جز شیک ترین و منحصر به فرد ترین مدل در میان هاون های دیگر است.

هاون های جامی هم نیز مانند هاون برنجی دارای سایز نقلی، کوچک، متوسط و بزرگ است.

سایز هاون های برنجی جامی شکل شامل

 • هاون برنجی جامی 67
 • هاون برنجی جامی 85
 • هاون برنجی جامی 130

قیمت هاون برنجی کوچک

هاون سنتی

منظور از هاون سنتی همان هاون برنجی است که دارای سایز زیر می باشد.

 • هاون برنجی سنتی 75
 • هاون برنجی سنتی 85
 • هاون برنجی سنتی 110
 • هاون برنجی سنتی 130

الگوی بالا می تواند برای انتخاب بهترین گزینه کمک بزرگی به خرید شما مشتریان گرامی داشته باشد. به طور کلی دنیای هاون های برنجی بسیار بزرگ و متنوع است که به طور کلی آن را برای شما بیان کردیم.

قیمت هاون برنجی قدیمی

هاون برنجی قدیمی از جنس فلز برنج است و از نام آن پیداست که از قدیم الایام از آن استفاده می کردند. این نوع هاون بسیا زیبا و در عین زیبایی بسیار سنگین می باشد.

هاون های برنجی قدیم نیز بر اساس وزن و اندازه ی آن محاسبه می گردد و وزن آن ها نیز با یکدیگر متفاوت می باشد. منظور از هاون قدیمی همان هاون برنجی نیز می باشد که سعی شده است تماما از فلز جدید برنج ساخته شود.

قیمت هاون برنجی بزرگ

قیمت هاون برنجی بزرگ هم نیز مانند سایر هاون های کوچک یا قدیمی بر اساس وزن و اندازه ی آن محسابه می گردد و قیمت ثابتی نمی توان برای آن تعیین کرد.

با اینکه علم و تکنولوژی بسیار پیشرفت کرده است ولی هاون های برنجی هنوز مانند قدیم بسیار پر کاربرد است و فروش آن در سطح بازار همچنان بالا است و حضور آن در آشپز خانه ی هر ایرانی الزامی است.

قیمت هاون برنجی بزرگ

هاون سنگی

شاید شما جز آن دسته از افرادی باشید که علاوه بر هاون برنجی، هاون های سنگی را هم دوست داشته باشید و به دنبال قیمت و خریدآن  از معتبر ترین فروشگاه اینترنتی باشید.

هاون سنگی نیز از سنگ ساخته می شود برای سابیدن و آسیاب کردن بسیار مناسب می باشد. دسته هاون هم نیز مانند خود هاون از جنس سنگ می باشد.

اینها در گذشته کاملا بصورت دستی و سنتی تهیه می شدن و  اندازه های تقریبی داشتن و حتی شکلشون ممکن است دقیق مثل هم نبود.

قیمت اندازه های کوچکتر و بزرگ آن با یکدیگر فرق میکرد و هم اکنون نیز بسته به سایز اندازه و شکل قیمت آن نیز متفاوت خواهد بود ولی دیگر امروزه با پیشرفت علم هاون های سنگی دیگر دستی نیستند و توسط دستگاه ها با تجهیزات به روز تولید می گردد.

قیمت هاون برنجی کوچک

تفاوت هاون سنگی قدیم با جدید این است که هاون سنگی جدید کاملا صاف و یکدست است و به دلیل خوش دست بودن با استقبال بی نظیری رو به رو شده است.

ساخت هاون سنگی نسبت به سایر هاون ها زمان بیشتری می برد به دلیل اینکه در ساخت آن ظرافت خاصی به کار می رود.

هاون سنگی دارای دو اندازه می باشند که هر سایز دارای دسته های جداگانه می باشد.

 1. هاون سنگی کوچک
 2. هاون سنگی بزرگ

قیمت هاون سنگی

 

یکی از مزایای بسیار خوب هاون های برنجی و سنگی این است که هر مشتری می تواند نام و برند شخصی خود را بر روی آن حک نماید و این روشی دیگر برای تبلیغ کسب و کارشان می شود و از این طریق نام و برند خود را به دیگران می شناسانند و همین کار قدمی در جهت پیشرفت کارشان می گردد.

برای سفارش حک نام و برند شخصی و اطلاع از قیمتها باید از طریق راههای ارتباطی با مسئول فروش واحد فروشگاهی در ارتباط باشید.

یک نام دیگر هاون که هاونگ نامیده میشود را میتوان با مقایسه سایر نمونه ها مانند: هاونهایی از نوع سنگی، چینی، چوبی، شیشه ایی، سرامیکی، عقیق، و…. دریافت که این نوع از هاون ها برای کوبیدن زعفران از تمامی نمونه ها بهتر و با کیفیت تر است.

قیمت هاون برنجی کوچک

جنس این نوع هاون که جزء دسته فلزها است، برنجی بوده و دارای قیمت ارزان و بسیار مناسبی است.

 

خرید اینترنتی لوازم آشپزخانه

امروزه با پیشرفت دنیای اینترنت خرید لوازم آشپزخانه از طریق اینترنت راحت ترین کار است که هر فرد در زندگی بدون هدر دادن زمان و صرفه جویی در وقت می تواند انجام دهد این روزها وجود ترافیک بسیار سرسان آور است و بسیاری از افراد برای فرار از این مشکلات از طریق اینترنت لوازم آشپزخانه خود را خریداری می کنند.

هاون برنجی نیز جز آن دسته لوازم آشپزخانه است که می توانید از طریق اینترنت از معتبر ترین فروشگاه اینترنتی با قیمت عمده خریداری کنید و در کمترین زمان تحویل بگیرید.

بسته بندی خشکبار

یکی از مکان هایی که فروش هاون در آن بسیار بالا است خشکبارفروش یا عطاری هاست. در خشکباری ها انواع بسته بندی های خشکبار به فروش می رسد که ممکن است بسیاری از خشکبار برای استفاده نیاز به خرد شدن یا سابیدن داشته باشند برای همین هاون در این مکان جز پر فروش ترین ها به حساب می آید.

قیمت هاون برنجی کوچک

در عطاری ها هم نیز همه به دنبال انواع دمنوش و داروهای گیاهی هستند که جهت مخلوط کردن و خرد کردن آن نیاز به هاون می باشد.

بسیاری از افراد ممکن است برای خرید هاون در بازار به خشکبار فروشی ها مراجعه می کنند که انواع هاون های برنجی و سنگی با سایز های متنوع و مختلف را به فروش می رسانند و می توانند به صورت تکی از خشکباری ها نیاز خود را برطرف نمایند و تهیه کنند. و اما جهت خرید به صورت عمده می توانید به مراکز پخش انواع ظروف زعفران مراجعه کرده و با قیمت عمده خرید خود را انجام دهند.

 

 

محمد قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد قربانی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09158655490

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: ثمین پک

email icon ایمیل: zorufsaffron.ir@gmail.com

گروه ثمین پک شما را به خرید بهترین قوطی و بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما  از طریق واتساپ ارتباط بگیریم.

2

2 پاسخ به “قیمت هاون برنجی کوچک”

 1. دوست عزیز سلام. .شما که فروش تعداد ۵۰ یا۶۰ عدد برایتان مقدور نیست.بهتر نیست در زیر این فرم بنویسید که با پول دارها و تجار و بزرگان و درکل کمترازتعداد۱۰۰۰عدد فروش داریم و با خورده خریدها و ضعفا و آنهایی که تعداد کمتراز۱۰۰۰عددمیخواهند به هیچ وجه پیام ندهند و فقط میتونم از ساید دیدن کنند و به فروشنده محترم بزرگ زاده دعا کنن.

  • سلام وقت شما بخیر
   خیر جناب سلمانی عزیز
   بله درسته ما روی تیراژ ارسال داریم ولی برای افرادی که مقدار کمتر میخوان هم افرادی رو گذاشته ایم که بتوانند تعداد کمتر ارسال کنند.
   شما تعداد کم میخواهید می تونید از طریق واتس آپ یا تلفن با آقای صادقی در ارتباط باشید
   شماره واتس آپ
   شماره تماس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + ده =

Call Now Buttonتماس بگیرید