قیمت خرید پاکت بسته بندی زعفران

قیمت خرید پاکت بسته بندی زعفران

قیمت خرید پاکت بسته بندی زعفران به چه عواملی بستگی دارد؟ آیا قیمت پاکت بسته بندی زعفران با چاپ عمومی با چاپ اختصاصی خودتان فرق دارد؟ لوازم بسته بندی زعفران را از کجا خریداری کنیم؟

یکی از عواملی که زیاد بر روی قیمت پاکت مقوایی زعفران تاثیر گذار است و باعث می شود که قیمت پاکت بسته بندی زعفران ثابت یا تغییر کند، قیمت اولیه، یا تمام شده کاغذ می باشد. به دلیل تولید و یا وارداتی بودن این محصول، جنس اولیه آن با ارز بین المللی محاسبه می شود و همین نکته باعث شده که روی قیمت پاکت بسته بندی زعفران تاثیر خودش را بگذارد.

قیمت خرید پاکت بسته بندی زعفران

انواع کاغذ در چاپ پاکت بسته بندی زعفران

در کار چاپ بسته بندی زعفران انواع کاغذ مصرف می شود که در زیر مختصری در مورد هر کدام توضیح می دهیم.

  • کاغذ و مقوای گلاسه
  • مقوای پشت طوسی و پشت سفید

کاغذ و مقوای گلاسه به نوعی کاغذ دو رو با سطحی صاف و هموار و دارای مقاومت زیاد است که به علت جذب یکنواخت جوهر در چاپ از آن استفاده های زیادی می کنند. دلیل استفاده دیگر از این نوع کاغذ ضد آب بودن آن در خمیر کاغذ است. این نوع گلاسه مرغوب ترین نوع کاغذ است که دارای گرماژ بالایی است.

این دلایل باعث شده اند که قیمت خرید پاکت بسته بندی زعفران برای مشتری مقرون به صرفه باشد.

چاپ انواع پاکت بسته بندی زعفران

این نوع کاغذ در دو نوع مات و براق و به صورت یک رو و دو رو در بازار عرضه می شود.

بیشترین کاربردی که این نوع کاغذ دارد می توان به نمونه های چاپ کارهای نفیس، جلد مجلات، روزنامه ها، کارت ویزیت، بسته بندی انواع پاکت ها و … اشاره کرد.

این نوع کاغذ ها دارای گرماژ ۸۰، ۹۰، ۱۰۰، ۱۱۳، ۱۱۸، ۱۳۵، ۱۴۸، ۱۷۰، ۲۰۰، ۲۵۰، ۲۸۰، ۳۰۰، ۳۵۰ می باشد که نوع گرماژ ۳۰۰ برای بیشتر بسته بندی های زعفران و کارهای چاپی آن مورد استفاده قرار می گیرد.

نوع دوم مقوا پشت طوسی و پشت سفید است. از این نوع کاغذ بیشتر برای جعبه های شیرینی، جعبه های خشکبار، جعبه های مادر بسته بندی زعفران مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت خرید پاکت بسته بندی زعفران

 قیمت پاکت بسته بندی زعفران

همانطور که در بالا ذکر شد، به دلیل نوع کاغذ مصرفی قیمت پاکت بسته بندی زعفران متفاوت است.

چاپ عمومی همیشه به دلیل چاپ های مکرر و همچنین از قبل موجود بودن این نوع پاکت ها، دارای قیمت پایینتری نسبت به نوع چاپ اختصاصی می باشد.

چاپ اختصاصی به دلیل محدودیت تعداد چاپ، قیمت ارز با چاپ عمومی متفاوت است.

چاپ انواع پاکت بسته بندی زعفران

لوازم بسته بندی پاکت زعفران را از کجا خریداری کنیم؟

پاکت بسته بندی مقوایی زعفران به اجزای مختلفی نیاز دارد.

هر پاکت نیاز به یک پلاستیک یا سلفون با ابعاد مخصوص به خودش را دارد.

شما زعفران را داخل سلفون می ریزید و با یک دستگاه پرس دستی (دوخت) درب آن را پرس کرده و در مرحله آخر در داخل پاکت مقوایی زعفران قرار می دهید.

نکته: در هنگام چاپ پاکت بسته بندی زعفران شما فقط پاکت خالی زعفران را سفارش می دهید و سلفون آن را باید جداگانه خریداری کنید.

چاپخانه بسته بندی زعفران

چاپخانه بسته بندی زعفران تمام مراحل طراحی و چاپ بسته بندی شما را می تواند توسط مجرب ترین متخصصان به عهده بگیرد و برای شما انجام دهند. بسیاری از افراد طرح مورد نظر خود را به چاپخانه می دهند و درصورت نیاز به تغییر، تغییرات را اعمال می کند و سپس وارد مرحله ی چاپ می کنند. یکی از قوانینی که برای چاپخانه های بسته بندی وجود دارد این است که آنها برای چاپ اختصاصی تیراژ حداقل ۱۲۵۰ عدد از هر نوع و برای چاپ عمومی تیراژ حداقل ۵۰ عدد در نظر گرفته اند. ظروف بسته بندی زعفران صادراتی

چاپخانه بسته بندی زعفران چاپ انواع پاکت های بسته بندی و برچسب مخصوص روی ظروف و در کل هر آنچه که مربوط به چاپ می شود را انجام می دهد. از موقع طراحی تا تایید طرح و مرحله چاپ و برش زمان لازم برای طی این مراحل دو هفته می باشد.

فروش پاکت زعفران

فروش پاکت زعفران بسیار پر رونق است. بسیاری از افراد در منزل به دنبال کسب در آمد هستند و آنها برای این کار زعفران را به صورت فله خریداری می کنند و برای بسته بندی نیز از پاکت های بسته ندی که قیمت آن نسبت به سایر ظروف مناسب تر است استفاده می کنند. افرادی هستند که ابتدا از پاکت با چاپ عمومی استفاده می کردند و سپس با گذشت زمان و کسب درآمد به فکر نام و برند اختصاصی افتادند و زعفران را با نام و برند خود به فروش می رسانند.

تصویر زیر نمونه طرح پاکت زعفران مشتری می باشد.

قیمت خرید پاکت بسته بندی زعفران

جعبه برای بسته بندی زعفران

جعبه برای بسته بندی زعفران جز شیک ترین ظروف زعفران است که هنگامی که ظروف زعفران در داخل پک قرار می گیرد جلوه ی خاصی دارد و ارزش آن را چند برابر به مشتریان نشان می دهد. مشتریان علاوه به کیفیت محصول به شیوه ی بسته بندی آن بسیار توجه دارند. بسیار واضح است که تمام انسانها عاشق زیبایی هستند و زیبایی را می پسندند همچنین که جعبه های زعفران نیز نماد زیبایی و شیک بودن است.

تنوع زیادی در جعبه های بسته بندی وجود دارد پک های چوبی و مقوایی نمونه هایی از جعبه های بسته بندی زعفران می باشند.

بسته بندی زعفران صادراتی قیمت عمده

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پک واتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفران تلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *