مشاوره و فروش

چرا ظروف فلزی زعفران؟

این سؤالی است که برای پاسخ به آن باید به جزئیات فرآیند فروش زعفران توجه داشته باشید. ظرف فلزی زعفران برای اولین بار توسط اسپانیا به بازار عرضه شد و امروزه در طرح‌ ها و ظرفیت ‌های مختلف تولید و عرضه می‌ شود.

به طور کلی ظروف فلزی از دیرباز برای بسته بندی بسیاری کالاها از جمله مواد غذایی استفاده شده‌ اند. باید بدانید که ظروف کنسرو نیز در همین دسته قرار دارند.

امروز این ظروف جایگاه ویژه‌ای در بسته بندی زعفران ایفا می‌کنند.

ظروف فلزی زعفران از ورق‌ های تین پلیت (Tin Plate)، ورق ‌های فولادی قلع اندود شده با گرید غذایی و با استفاده از بهترین و پیشرفته‌ ترین سیستم‌ های چاپ فلز و لاک بهداشتی و ورنی گرید غذایی تولید می ‌شوند.

جعبه زعفران صادراتی
ظرف خاتم زعفران

انوع ظروف فلزی زعفران

ظرف های فلزی زعفران یا بر أساس قطر یا بر اساس طرح و یا بر اساس عمق آن طبقه بندی می شوند.

  • ارتفاع ظرف فلزی زعفران
  • قطر ظرف فلزی زعفران
  • طرح و رنگ قوطی فلزی

ارتفاع ظرف فلزی زعفران معمولا در موارد مختلف از ۲ سانتی متر تا ۱۷ سانتی متر متغیر است.

از سویی قطر ظرف فلزی زعفران از ۵۳ میلیمتر تا ۲۳۰ میلیمتر متغییر است.

همینطور طرح ظروف ممکن است بسیار متفاوت باشید. یکی از رایج ترین طرح های قوطی فلزی خشکبار ، ظرف زعفران خاتم است که روی آن طرح خاتم کاری ، یکی از هنر های ایران قرار گرفته است.

گرچه امروزه طرح های متنوعی امروز توسط تولید کنندگان ظروف فلزی زعفران تولید و به بازار عرضه شده است.

ویژگی ظرف فلزی زعفران و خشکبار

  • مقاومت در برابر ضربه و فشار

یکی از نکات مهم در فروش زعفران جلوگیری از شکستن قلم زعفران است.  حال برای حفظ قلم زعفران از شکستگی، استفاده از ظروف سخت مانند ظرف فلزی زعفران است.

بسیاری از تجار زعفران و یا شرکت های بسته بندی زعفران ، محصول را در یک کیسه پلاستیکی قرار داده و برای جلوگیری از خرد شدگی ، آن را در قوطی فلزی قرار می دهند.

  • جلوگیری از بیرون ریختن محموله به بیرون

شما هر ظرف دیگری استفاده کنید، خطر شکستگی ظرف و در نتیجه بیرون ریختن محتویات آن وجود دارد. اما یک قوطی فلزی که برای نگهداری مواد غذایی خشک استفاده می شود، معمولا در اثر ضربه و فشار فرو رفته و پارگی در آن به سختی بوجود می آید. در نتیجه علی رغم از دست رفتن زیبایی بسته بندی، خود محموله ارزشمند زعفران حفظ خواهد شد.

  • لوکس بودن بسته بندی فلزی

استفاده از ظروف فلزی زعفران به دلیل ظاهر زیبا و نوستالژیک آن، معمولا با لوکس بودن گره خورده، ارزش افزوده بالایی روی زعفران ایجاد می کند و خریداران از دریافت مواد غذایی در قوطی فلزی احساس بهتری دارند.

  • ایجاد وزن بالای محموله در زمان حمل

در کنار تمامی این مزایا، باید توجه کنید که ظرف فلزی زعفران و خشکبار سنگین ترین نوع بسته بندی است. با توجه به اینکه معمولا صادرات زعفران توسط حمل هوایی صورت می گیرد، وزن قوطی فلزی محموله هزینه حمل زعفران را افزایش می دهد.

لیست کامل قیمت محصولات

[table “” not found /]
مشاوره و فروش

تلگرام مجموعه

دیدن نمونه کارهای بیشتر

اینستاگرام مجموعه

دیدن نمونه کارهای بیشتر

ایمیل

info@saminpack.com

ظروف شیشه ای زعفران مشهد
مدیر مجموعه ثمین پک

مدیر مجموعه ثمین پک

محمد قربانی

Call Now Buttonتماس بگیرید