خرید ظروف پلاستیکی زعفران

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید انواع ظروف پلاستیکی زعفرانانواع ظروف پلاستیکی زعفران به شرح زیر میباشد:خرید ظروف پلاستیک زعفرانخرید ظروف پلاستیکی زعفرانظروف زعفران صادراتیتولیدی ظروف زعفرانقیمت ظروف زعفرانفروش عمده ظروف بسته بندی زعفرانشیک ترین بسته بندی زعفران
خرید ظروف پلاستیکی زعفران

چگونه سریع و راحت به صورت اینترنتی خرید ظروف پلاستیکی زعفران را انجام دهیم؟ قبل از خرید ظروف پلاستیکی زعفران بهتر است با انواع ظروف پلاستیکی زعفران و کارایی این نوع ظروف زعفران آشنا شوید. ظروف پلی کریستال به خاطر شباهت زیادی که به ظروف مشابه شیشه ای دارد، این اشتباه ممکن است بین خریداران پیش بیاید که ظروف پلاستیکی زعفران آیا همان ظروف شیشه ای هستند؟

برخی عاشق عبارت ها و اصطلاحات انگلیسی این دو حوزه هستند و در آخر هم این دو را با هم اشتباه می گیرند. شما می توانید برای بهتر شناختن ظروف پلاستیکی زعفران این مقاله کامل را مطالعه کنید.

خرید ظروف پلاستیکی زعفران بیشتر توسط پخش کننده ها، صادرکننده ها، شیرینی فروش ها، خشکبار و شرکت های تولید کننده شکلات، باقلوا و فروشگاه های جزئی فروش زعفران انجام می شود و به دلیل تنوع زیاد قوطی ها و سایزهای مختلف ظروف پلاستیکی هیچ محدودیتی جهت تهیه این نوع قوطی ها در ایران نیست.

خرید ظروف پلاستیکی زعفران

شما در هر شغلی که هستید که نیاز به بسته بندی برای محافظت از محصولات خود دارید. ظروف پلاستیکی زعفران یا پلی کریستال می تواند کمک کند که فروش شما بالاتر رود.

پیشنهاد می کنم که مقاله خرید ظروف کریستالی زعفران را هم مطالعه کنید.

خرید انواع ظروف پلاستیکی زعفران

جنس ظروف پلاستیکی همانطور که از اسمش مشخص هست از پلاستیک فشرده یا پلی استایرن تولید می شود و به دلیل اینکه از از مواد درجه یک برای تولید ظروف استفاده می شود ظاهری بسیار شفاف و با کیفیت دارد و همین شفافیت باعث می شود که غالبا خریداران آن را با ظروف شیشه ای اشتباه بگیرند ولی تا وقتی آن را لمس نکنند ممکن است متوجه تفاوت این دو نوع ظروف نشوند.

خرید ظروف پلاستیکی زعفران

انواع ظروف پلاستیکی زعفران به شرح زیر میباشد:

 • ظروف پلاستیکی ستاره
 • ظروف پلاستیکی ونوس
 • ظروف پلاستیکی استوانه ای
 • ظروف پلاستیکی پردیس
 • ظروف پلاستیکی سفینه
 • ظروف پلاستیکی کریستال
 • ظروف پلاستیکی مستطیل
 • ظروف پلاستیکی یاس
 • ظروف پلاستیکی جام

و….

تمامی ظروف که در بالا گفته شد از موادی به اسم پلی استایرن که به صورت فشرده شده با دستگاه های تمام اتوماتیک قالب ریزی و تولید می شوند و این نوع ماده اولیه یکی از بهترین نگهدارنده انواع مواد خوراکی هست.

خرید ظروف پلاستیکی زعفران

پیشنهاد می کنم که مقاله قیمت پاکت مقوایی زعفران ر هم مطالعه کنید.

خرید ظروف پلاستیک زعفران

ظروف پلاستیکی بزرگ به غیر از زعفران برای بسته بندی خشکبار و بسته بندی انواع شکلات و باقلوا نیز استفاده می شود که در سایزهای متوسط و بزرگ تولید می شود تا نیاز شما را بتوانند در وزن های بالای بسته بندی پاسخ دهند و به دلیل اینکه از مواد درجه یک و دارای مقاومت بالایی هست و در برابر فشارهای زیاد در حین حمل و نقل مقاوم می مانند و هیچ آسیبی به مواد خوراکی نمی رسد.

پیشنهاد می کنم که مقاله خرید اینترنتی کارت آویز پاکت مقوایی زعفران را هم مطالعه کنید.

خرید ظروف پلاستیکی زعفران

خرید ظروف پلاستیکی زعفران

همانطور که گفته شد یکی از مدل های ظروف پلاستیکی زعفران که تولید می شود ظروف کریستالی است و این نوع قوطی فقط مخصوص زعفران تولید شده هست و در سایزهای مختلف و مدل های متنوع زیادی قالب سازی و تهیه شده است که نیاز خریداران با هر سلیقه ای که هستند بتوانند پاسخ گو باشد.

پیشناد می کنیم برای مشاهده و خرید ظروف پلاستیکی زعفران می توانید به فروشگاه واحد تولیدی ظروف زعفران مراجعه کنید یا با راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

انواع ظروف بسته بندی خشکبار

ظروف زعفران صادراتی

ظروف زعفران صادراتی برای تاجران زعفران بسیار مهم است آنها خواستار صادرات زعفران با بهترین و شکیل ترین ظروف زعفران هستند زیرا زعفران یکی از ارزشمندترین ادویه ی جهان است که در ایران تولید می شود و برای مصارف شخصی، دارویی و… به کشور های خارجه نیز صادر می گردد ضمن اینکه ظروف با کیفیت بالا اعتبار و اصالت ایران را به جهانیان نشان خواهد داد.

از جمله ظروف صادراتی که بسیار پرفروش بوده است می توان به ظروف کریستالی ایستاده و ظروف خاتم نیز اشاره نمود. ظروف کریستالی ایستاده شامل ظروف زیر می باشد.

 • قوطی الماس
 • قوطی اطللسی
 • قوطی آذین
 • قوطی سی گل

تنوع ظروف ایستاده کریستالی بسیار زیا بوده تنها در اینجا به پر فروش ترین آنها اشاره شد. این ظروف کاملا شفاف بوده و زعفران هنگامی که در داخل آن قرار می گیرد بسیار نگاه و توجه مشتریان را به خود جلب می کند. درب این ظروف فشاری است و حمل و نقل این ظروف آسان است. این ظروف بیشتر برای وزن های نیم گرم، یک گرم، نیم مثقال و یک مثقال مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش ظروف بسته بندی زعفران در مشهد

ظروف خاتم نیز از جمله ظروف صادراتی است که به دلیل نقش و نگارهای طرح ترمه روی آن بسیار مورد محبوبیت قرار گرفته است. طرح های گل رز و طرح گل زعفران نیز از دیگر طرح های ظروف خاتم نیز می باشد.

فروش ظرف خاتم زعفران

تولیدی ظروف زعفران

تولیدی ظروف زعفران و خرید از تولیدی برای فروشگاهها و تاجران و همچنین شرکت های زعفران بسیار مهم است آنها می خواهند هزینه های کمتری را صرف کنند و از طرفی بهترین و باکیفیت ترین ظروف را داشته باشند.

تولید ظروف زعفران انواع ظروف زعفران را با بهترین مواد اولیه تولید می نماید و از طریق مراکز نیز پخش می کند. از جمله مرکز پخش انواع ظروف بسته بندی زعفران در مشهد می توان ثمین پک را نام برد که هم اکنون نیز مشغول به فعالیت بوده و انواع ظروف را با قیمت عمده به سراسر کشور نیز پخش می کند.

قیمت ظروف زعفران

قیمت ظروف زعفران نیز تحت تاثیر تغییرات قیمت ارز در بازار می باشد. با افزایش قیمت ارز در بازار نیز قیمت ظروف هم افزایش پیدا می کند. واضح است هر چه سایز و اندازه ظروف زعفران کوچک تر باشد قیمت آن پایین تر خواهد بود. قیمت ظروف زعفران نیز بسته به مدل و سایز آن با یکدیگر فرق دارد چناچه به دنبال قیمت ظروف زعفران هستید می توانید به مسئول واحد فروش این فروشگاه در ارتباط باشید.

بسته بندی زعفران صادراتی قیمت عمده

فروش عمده ظروف بسته بندی زعفران

فروش عمده ظروف بسته بندی زعفران برای شرکت های زعفران و همچنین فروشگاههای زعفران بسیار مهم است آنها خواستار فروش عمده با قیمت عمده نیز می باشند. فروش عمده ظروف زعفران باعث شده تا شرکت ها جهت بسته بندی هزینه های کمتری نیز بپردازند زیرا فروش عمده با قیمت های عمده نیز همراه می باشد.

شیک ترین بسته بندی زعفران

شیک ترین بسته بندی زعفران می توان به پک های کادویی نیز اشاره نمود. پک های کادویی به عنوان هدیه به دوستان و آشنایان جز پر فروش ترین و شیک ترین بسته بندی زعفران محسوب می شود.

بسته بندی زعفران صادراتی قیمت عمده

انواع پک های کادویی چوبی و مقوایی می باشد که نوع دیگر پک های چوبی را توسط پارچه های ترمه یا مخملی زیباتر می کنند. انواع پک های کادویی چوبی به شرح زیر است.

 • پک کدویی تک خاتم
 • پک کادویی دو خاتم
 • پک کادویی دو آذین
 • پک کادویی کامل قوری دار

تمامی پک های نام برده از لحاظ کیفیت یکی است و تنها تفاوت آنها در محتویات داخل آن است. از سری پک های پر فروش که برای صادرات نسبت به سایر پک ها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد پک های کامل قوری دار می باشد که علاوه بر قوری برای دم کردن زعفران هاون نیز برای سابیدن و کوبیدن زعفران نیز قرار دارد.

محمد قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد قربانی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09158655490

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: ثمین پک

email icon ایمیل: zorufsaffron.ir@gmail.com

گروه ثمین پک شما را به خرید بهترین قوطی و بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما  از طریق واتساپ ارتباط بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 7 =

Call Now Buttonتماس بگیرید