فروش جعبه بسته بندی زعفران

فروش جعبه بسته بندی زعفران

امروزه بازار خرید جعبه بسته بندی زعفران در بازار بسیار گرم است. بسیاری از افراد برای بهتر جلوه دادن به زعفران از جعبه های شیک و زیبای مخصوص زعفران استفاده می کنند که این در فروش بیشتر زعفران بسیار کمک کننده است.

فروش عمده ظروف بسته بندی زعفران

افرادی که در زمینه فروش زعفران مشغول به کار هستند برای بسته بندی زعفران نیاز دائمی به ظروف بسته بندی زعفران دارند و این بهتر است که ظروف زعفران را با تعداد بالا و قیمت عمده خریداری نمایند. یکی از بهترین و بزرگ ترین مرکز فروش عمده ظروف بسته بندی زعفران، ثمین پک می باشد که انواع ظروف زعفران را تولید و با قیمت عمده روانه بازار می کند.

پک هدیه زعفران

ظروف بسته بندی در مشهد

می توان گفت یکی از بزرگترین قطب فروش زعفران و همچنین تولید ظروف بسته بندی زعفران، شهر مشهد مقدس می باشد که این ظروف به عنوان بسته بندی اصلی ترین سوغاتی مشهد مقدس تولید می شود و از آنجا به سراسر کشور نیز توزیع می کنند. این ظروف علاوه بر بسته بندی زعفران برای خشکبار نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

پک کادویی زعفران

فروش ظروف بسته بندی زعفران در تهران

تهران پر جمعیت ترین شهر ایران است و یکی از بزرگ ترین شهرهایی است که مصرف زعفران در آنجا بسیار بالا بوده است بسیاری از مشتریان به دنبال خرید ظروف زعفران در این شهر هستند اما مژده به تمام مشتریان که در تهران به دنبال خرید ظروف بسته بندی زعفران هستند، فروشگاه ثمین پک، بزرگترین مرکز فروش انواع ظروف زعفران در مشهد، انواع ظروف را به همراه قیمت در این سایت قرار داده است تا بتوانید در کمترین زمان ممکن هر نوع ظروفی را که بخواهید تحویل بگیرید.

فروش جعبه بسته بندی زعفران

انواع جعبه زعفران

  • جعبه چوبی
  • جعبه با پارچه مخملی
  • جعبه با پارچه ترمه

هر کدام از این جعبه های زعفران مشتریان خاص خود را دارد. بهترین مزایای این جعبه ها این است که می توانید لوگو را با نام و برند شخصی خود بر روی آنها قرار دهید. جعبه های چوبی هم نیز می توان نام و برند شخصی را بر روی آن هک نمود.

فروش پک ترمه کادویی زعفران

قیمت جعبه های زعفران

جعبه های زعفران در سایز ها و مدل های مختلفی ساخته می شود و محتویات داخل آنها نیز با هم فرق می کند به همین دلیل قیمت آنها نیز با هم متفاوت می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پکواتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفرانتلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *