فروش ظروف بسته بندی زعفران در مشهد

فروش ظروف بسته بندی زعفران در مشهد

بزرگ ترین مرکز پخش ظروف زعفران کجاست؟ آیا امکان ارسال ظروف زعفران از مرکز اصلی آن به سراسر کشور وجود دارد؟ پرفروش ترین ظروف بسته بندی زعفران کدامند؟

شهر مشهد مقدس هر ساله به دلیل شهر زیارتی بودن پذیرای زائران بسیاری است و از طرفی به دلیل نزدیکی به قطب تولید زعفران، بزرگ ترین مرکز فروش زعفران شناخته شده است و طبیعتا باید ظروف مخصوص بسته بندی آن وجود داشته باشد زیرا زعفران به عنوان سوغاتی به فروش میرسد و نیازمند ظروف مخصوص با بسته بندی های جدید می باشد.

فروش ظروف بسته بندی زعفران در مشهد

شرکت های بسیاری در زمینه پخش و صادرات زعفران فعالیت می کنند و برای بسته بندی زعفران نیاز به بسته بندی های شکیل و مناسب صادرات می باشند، بهترین و شکیل ترین ظروف بسته بندی ظروف کریستالی و قوطی های خاتم می باشد. تنوع ظروف کریستالی بسیار زیاد است به گونه ای که می توان گفت ظروف کریستالی به خودی خود دنیای بزرگی دارد.

پرفروش ترین ظروف کریستالی

  • ظروف آذین
  • ظروف الماس
  • ظروف سی گل
  • ظروف اطللسی

ظروف کریستالی از سایز یک گرم تا سایز ده گرم می تواند برای زعفران سرگل و از سایز نیم گرم تا پنج گرم برای زعفران نگین مورد استفاده قرار بگیرد. این ظروف از جنس پلاستیک فشرده می باشد و زعفران در داخل آن نمایان است.

فروش ظروف بسته بندی زعفران در مشهد

قوطی های خاتم نیز مانند ظروف کریستالی مورد محبوبیت قرار گرفته است به دلیل نقش و نگار های سنتی که دارد، بازار این ظروف برای صادرات بسیار داغ است.

ثمین پک بزرگ ترین تولید کننده ظروف زعفران به منظور راحتی و آسایش همکاران محترم به صورت آنلاین در اختیار مشتریان قرار گرفته است تا بتوانند به صورت اینترنتی بدون دغدغه و کمبود زمان خرید خود را با قیمت عمده انجام دهند و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرند.از مرکز اصلی آن که در شهر مشهد مقدس می باشد امکان ارسال به سراسر نقاط کشور با قیمت عمده وجود دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پکواتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفرانتلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *