بهترین بسته بندی زعفران در ایران

بهترین بسته بندی زعفران در ایران

بهترین بسته بندی زعفران در ایران، بسته بندی است که بتواند بدون ایجاد تغییر در رنگ و ترکیب آن، زعفران را به مدت طولانی نگهداری کند و علاوه بر حفاظت از آن زیبایی زعفران را دوچندان کند و مشتری ترغیب به خرید زعفران شود.

تنوع ظروف مخصوص بسته بندی زعفران در ایران بسیار زیاد است به گونه ای که هر فردی بخواهد برای اولین بار وارد حوزه ی زعفران شود بسیار سردرگم می ماند تا چه نوع از بسته بندی زعفران را استفاده کند. از آنجایی که همه ی انواع ظروف زعفران زیبایی منحصر به فردی دارد می توان گفت با توجه به سلیقه و نیاز های خود نوع ظروف بسته بند ی زعفران را باید تعیین نمود.

بهترین بسته بندی زعفران در ایران

بهترین بسته بندی زعفران

  • قوطی های پلی کریستال
  • قوطی های فلزی خاتم
  • پاکت های مقوایی

ویژگی های بهترین بسته بندی زعفران

تنوع قوطی های پلی کریستال بسیار زیاد است به گونه ای که می توان گفت هر دسته از قوطی های آن دنیای دیگری دارد.قوطی های آذین، قوطی های اطلسی، قوطی های سی گل ، قوطی های الماس شامل از دسته ی ظروف  پلی کریستال است. جنس این ظروف از پلاستیک فشرده می باشد به گونه ای که زعفران در درون این قوطی ها کاملا قابل دید است. قوطی های کریستالی شکیل ترین ظروف بسته بندی زعفران محسوب می شود.قوطی های کریستالی می تواند از وزن های یک گرم تا تا ده گرم زعفران سرگل را درون خود جای دهد.

بهترین بسته بندی زعفران در ایران

قوطی های خاتم پر طرف دارترین ظروف بسته بندی زعفران شناخنه شده است. نقش و نگار های روی آن چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند. قوطی های خاتم علاوه در ایران در بین کشورهای خارجی بسیار مورد محبوبیت قرار گرفته است به گونه ای که می توان گفت صادرات این ظروف به کشورهای خارج بسیار داغ است.

پاکت های مقوایی به لحاظ قیمت نسبت به سایر قوطی های بسته بندی زعفران بسیار مناسب و مقرون به صرفه است و امکان چاپ نام و برند بر روی پاکت های مقوایی وجود دارد به همین منظور پاکت های مقوایی در داخل ایران بسیار مشتری پسند می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پکواتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفرانتلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *